Katalog aquaparků a bazénů v ČR - kontakty, atrakce, služby, fotogalerie...
 
    
Aquaparky v ČECHÁCH
Aquaparky na MORAVĚ
Mohlo by se hodit
Český-Aquapark.cz (mapa)  ~  Olomoucký kraj  ~  Aquapark: Aquapark Olomouc


Aquapark Olomouc

Kafkova ulice, Olomouc-Slavonín
Rozloha aquaparku: cca 5 000 m2

Areál olomouckého aquaparku se nachází v lokalitě "Pod Vlachovým" v přímém sousedství Obchodního a zábavního parku Haná poblíž silniční výpadovky na Brno. Aquapark Olomouc nabízí návštěvníkům zajímavé adrenalinové a relaxační vodní atrakce, odpočinkové zóny, masáže a solária v atraktivním prostředí v rámci jednoho komplexního provozu tvořeného vnitřní bazénovou halou a venkovním areálem s travnatými rekreačními plochami.

Atrakce: Rekreační bazén s výplavovým bazénem, tobogán 123 m, spacebowl, skluzavka, masážní bazén se vzduchovou masáží, whirlpooly s masážní lavicí se vzduchovou a vodní masáží, dětský bazén, tepidárium, parní lázeň, letní aquapark s bazénem, dětským bazénem, tobogánem 117 m, dětským hřištěm a hřištěm pro plážový volejbal.

Služby: Solária, sauna, masáže, AQUA Restaurace (restaurace, bistro, bar), dětský koutek.

Turistické zajímavosti v okolí: ZOO Olomouc.

Levné ubytování v dosahu aquaparku: Autocamp Šternberk, Farma Holubice - Medlov.

Náš tip: Až vyrazíte do aquaparku, nezapomeňte si s sebou přibalit kvalitní froté ručník. Pořídit jej můžete například v našem partnerském eshopu Levné-Ručníky.cz.

web aquaparku: http://www.aqua-olomouc.cz
email: info@aqua-olomouc.cz
tel.: +420 588 517 770, +420 588 517 771

Foto aquaparku Aquapark Olomouc:

Kontakt  -  Inzerce na cesky-aquapark.cz  -  Partnerské weby:  katalog-stehovani.cz | ceske-kempy.cz | ceska-zoo.cz | globalni-ochlazovani.cz  (c)